Wykorzystując zaawansowane opcje skanowania i szybkiego przesyłania danych w krótkim czasie można obniżyć ilość dokumentów papierowych i ułatwić dostęp do potrzebnych informacji. Rozbudowane funkcje skrzynek na dysku twardym oraz bezpieczna i wygodna obsługa {online|on-line} sprawią, że archiwizowanie i powielanie potrzebnych danych będzie prostsze niż kiedykolwiek. Jeżeli prowadzisz swój biznes na Śląsku lub w Katowicach, wynajem czy dzierżawa takiego urządzenia jest dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

Gwarantujemy fachowe doradztwo sprzętowe i indywidualnie dopasowaną ofertę wynajmu drukarek. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i służą pomocą każdemu przedsiębiorcy, by dobrać urządzenia do potrzeb jego firmy. Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo istotna.

Również dla Państwa przygotujemy ciekawą ofertę dzierżawy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem handlowym lub skorzystania z formularza kontaktowego. stałą kwotę spłaty urządzenia urządzenia oraz zależną od liczby zakontraktowanych kopii opłatę za całościową opiekę serwisową. Dzierżawa urządzeń biurowych to wynajęcie sprzętu wraz z pełną opieką serwisową.

Doskonała znajomość marek, w których się specjalizujemy pozwala nam oferować na wynajem lub dzierżawę najnowocześniejszy i najbardziej efektywny sprzęt drukujący i kopiujący dostępny na polskim rynku. Producentami tego sprzętu są wiodące, zaawansowane technologiczne marki od wielu lat cieszące się zaufaniem milionów Klientów na całym świecie. Dostosowując się do oczekiwań naszych Klientów oferujemy możliwość kupna oraz dzierżawy urządzeń marki Konica Minolta oraz HP. Oferujemy profesjonalną pomoc w optymalnym dobraniu parametrów i konfiguracji sprzętu, opiekę nad urządzeniami i kontrolę poziomu eksploatacji w okresie dzierżawy oraz po jej zakończeniu. Materiały eksploatacyjne marki Peach objęte są 10-letnią gwarancją, niezwłoczną wymianą ewentualnego wadliwego egzemplarza, serwisem urządzenia drukującego, a także wysoką wydajnością względem OEM (do 250%). OKI OKI Europe to oddział firmy OKI Data Corporation, spółki należącej do grupy OKI, która od ponad 130 lat jest światowym liderem innowacji zorientowanej na potrzeby klienta. Zatrudniając ponad pracowników w 120 krajach na świecie, łączymy wsparcie globalnej organizacji z podejściem lokalnego przedsiębiorstwa. Od ponad 20 lat firma OKI jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o technologię cyfrowego druku LED, która zapewnia ostrzejszy i żywszy wydruk w kolorze o wysokiej rozdzielczości. Dzięki wielu dodatkowym, zaawansowanym technicznie funkcjom, które poprawiają wydajność i zarządzanie dokumentami, nasze urządzenia naprawdę oferują inteligentniejszy wydruk. CANON Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od 80 lat.

Czasami taka dzierżawa drukarek jest na okres długi, a w pewnych sytuacjach na kilka dni czy tygodni. Zasady wynajmu i koszty, jakie się z tym wiążą, każdy, kto wypożycza takie urządzenia, określa sobie sam. Każda umowa z klientem jest umową indywidualną i tak precyzuje się jej uwarunkowania, by obie strony były z niej usatysfakcjonowane. Najczęściej wynajem drukarek oferują punkty, które zajmują się ich sprzedażą i serwisowaniem.

Oryginalne oraz zamienne dostępne od ręki lub na zamówienie. Dzięki temu dostarczamy urządzenie, które optymalnie je zaspokoi przy określonym budżecie. Bardzo wydajny i niezawodny system CISS, który jest stosowany w naszych urządzeniach atramentowych. Wymagamy od Państwa jedynie {minimum|minimal} podstawowych informacji a nasi specjaliści zajmą się całą procedurą wymaganą od naszych partnerów finansowych.