Jeżeli drukować to drukować oszczędnie i tylko niezbędne obrazy. Jeżeli kopiować to tylko tak, aby można było to efektywnie wykorzystać. Jeżeli skanować to tak, aby w łatwy sposób gromadzić i edytować pliki. Zastosowaniem rozwiązań zarządzania treścią ECM potrafimy uwolnić dodatkowe środki finansowe w przedsiębiorstwach.

Przedstawiamy i wdrażamy rozwiązania, które pozwolą zarządzać procesami w oczekiwany przez użytkownika sposób. Przeważnie producenci do nowych drukarek dołączają tonery startowe o znacznie mniejszej pojemności niż nowy, pełnowartościowy produkt. Wynajem drukarek jest bardzo popularną usługą wśród średnich oraz dużych firm, które chcą posiadać w swojej ofercie nowoczesne urządzenia z pełnym serwisem i doradztwem.

Wynajem drukarki polega na korzystaniu z urządzenia bez konieczności jego zakupu czy ponoszenia kosztów wymiany materiałów eksploatacyjnych . Wynajem drukarki jest usługą, którą można w dowolnym momencie rozszerzyć o kolejne urządzenia drukujące. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem japońskiego koncernu Canon. Jest idealna do kieszeni, plecaka czy samochodu, ale też na spacer, rower czy siłownię. IP Papiery biurowe POL — niedawno minęło 20 lat od czasu pojawienia się na rynku polskim papierów biurowych POL. Przy produkcji papierów biurowych marki POL od zawsze dbamy o jakość, rozpoznanie potrzeb klientów i niskie oddziaływanie na środowisko naturalne. Dziś, użytkownicy papierów biurowych POL mogą wybierać z szerokiej gamy formatów i gramatur, rozwiązań i wersji, zależnie od swoich prywatnych lub zawodowych potrzeb. Papiery biurowe POL to gwarancja dostępności, powtarzalnej wysokiej jakości i niskiego oddziaływania na środowisko w całym cyklu życiowym produktu. HP S-PRINT Naszą wizją jest tworzenie technologii, która poprawia jakość życia wszystkich ludzi i w każdym miejscu.

Na dzierżawę i serwis kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z dostawą materiałów eksploatacyjnych do tego rodzaju urządzeń. Zakup urządzeń drukujących często bywa nieopłacalny, dlatego zamiast kupować polecamy je wynająć. Dzierżawa kserokopiarek to wygodne i efektywne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Proponujemy Państwu skuteczne rozwiązania, wynikające ze szczegółowej analizy potrzeb Państwa firmy. Dzięki dzierżawie drukarek z Markor Gdańsk będziecie Państwo mogli skupić się na prowadzeniu działalności, bez konieczności zajmowania się parkiem maszynowym. Wynajem drukarek gwarantuje pozbycie się wszystkich dodatkowych kosztów z jednoczesnym dostępem do wysokiej jakości modelu urządzenia.

Rozwiążemy wspólnie wszelkie wątpliwości i niejasności, a w razie problemów bądź usterek, mogą Państwo liczyć na fachowe rozwiązania z naszej strony. Cieszymy się, że możemy zapewniać naszym klientom stały kontakt i wsparcie. Nie musisz już martwić się o zakup odpowiedniego sprzętu jego serwis czy zakup właściwego toneru. Jesteśmy jedną z najstarszych firm z tej branży w województwie podlaskim. Wprowadzenie innej technologi spowodowało zmianę oferowanych usług. Jesteśmy przekonani, że współpraca z KC Konsulting przyniesie Państwu wymierne korzyści. Współpraca z KC Consulting to pewność osiągnięcia wysokiej efektywności i wprowadzenie strony na ścieżkę efektywności oraz ograniczania kosztów. Urządzeń biurowych, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, kserokopiarek na terenie całej Polski.