W Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych odbyło się spotkanie Ministra Edukacji i Nauki Przemysława z przedstawicielami polskiego biznesu, organizacji przedsiębiorców oraz uczelni ekonomicznych. Wydarzenie miało formułę warsztatów, które były poświęcone nauczaniu zagadnień związanych z przedsiębiorczością w polskich szkołach oraz dostosowaniu ich do potrzeb polskiej gospodarki. IPKO biznes Integra zapewnia pełną integrację systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa z systemem bankowości elektronicznej iPKO biznes. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie ostrożności za kierownicą. Wprowadza jasne zasady odpowiedzialności pracowników i osób zarządzających.

Narzędzie to jest stosowane do zarządzania tagami w celu umożliwienia pozyskiwania szczegółowych statystyk używania Serwisu oraz optymalizację Serwisu. Deklaracja jest jedynie wyrażeniem intencji do działania i nie wiąże prawnie. Usługi telekomunikacyjne i Data Center szyte na miarę – pod indywidualne potrzeby Twojego biznesu. Opis sieci TOYA Sieć TOYA oparta jest o szkielet światłowodowy i zbudowana jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń wiodących producentów. Cała infrastruktura sieci jest nadzorowana 24h/dobę, a jej usługi są monitorowane systemami detekcji włamań, antywirusowymi oraz antyspamowymi, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Możliwość połączenia modułu specjalnościowego „E-biznes i profesjonalna komunikacja” ze studiami amerykańskimi Master of Science in Professional Communication z Clark University i uzyskanie 2 dyplomów w 2 lata.

Łatwiej zarządzać mi moim zespołem, jeśli sama przeszłam taką drogę, byłam w tym miejscu, w którym są oni. Oczywiście, ja odpowiadam za moją placówkę, muszę znać klientów, ich oczekiwania, jestem wizytówką mojej Żabki. Ale bez mojego zespołu ten sklep by nie istniał – cieszę się, że mogę być dla nich autentycznym przykładem, jak należy wykonywać swoje obowiązki, że kiedy trzeba, zakasuję rękawy i staję za kasą czy układam produkty na półkach. Po przeprowadzce do innej dzielnicy podjęłam pracę w innym sklepie sieci. Mając już wcześniejsze doświadczenie, świetnie radziłam sobie jako kasjerka, ale zapragnęłam iść o krok dalej i poprowadzić własną placówkę. Pani Małgosia zgodziła się ze mną, że się do tego nadaję i poleciła mnie jako kandydatkę na franczyzobiorcę.