Jak dotrzeć na biznesowy szczyt w czasach, gdy udział kobiet w zarządach firm spada? Wyjaśniamy, że uczestnikami projektu mogą być zarówno osoby, którym wygasło zatrudnienie lub je rozwiązały, jak również osoby, które otrzymały wypowiedzenie.|W Polsce działa obecnie ponad 300 agency, które chętnie rozszerzają swoją działalność poprzez placówki franczyzowe. Franczyzobiorca musi często zapłacić opłatę licencyjną i dzielić się wpływami z obrotu. Nie może sam nic zmieniać w swojej placówce, bowiem każda z nich musi być urządzona według modelu franczyzodawcy. Restaurację McDonald’s, Subwaya, Żabkę, sklepy marki Furla, Esotiq i wiele innych. Sale zabaw to dobry pomysł na biznes dla osób, które posiadają wolną do zagospodarowania przestrzeń.

Ten materiał reklamowy ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu zakresu ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ani rekomendacji do złożenia wniosku lub przyjęcia oferty umowy ubezpieczenia. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części umowy ubezpieczenia. Składki, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.

Każdego roku uczestnicy Biznes Campu wracają z nowymi pomysłami na rozwój swoich firm. Zdobytą wiedzę możesz wprowadzać w życie, dzięki praktycznym rozwiązaniom. „Od wielu lat z podziwem obserwuję rozwój funduszu i prowadzone przez tę firmę inwestycje w cyfrową gospodarkę. Wierzę, że moje doświadczenia w bankowości oraz z rynków kapitałowych pomogą w dalszym rozwoju MCI jako lidera w regionie” – dodał Jagiełło. „Dołączenie Zbigniewa Jagiełły do Grupy MCI Capital to dla nas wielkie wsparcie.

„Dziennik Gazeta Prawna” pisał kilka lat temu, że tego typu biznes może zwrócić się już po roku. Anna Krajewska założyła Salad Story w 2007 r., a więc zanim zaczęła panować moda na bycie {fit|match}. Pomysł na sałatki okazał się strzałem w dziesiątkę, bo z czasem Polacy przestali traktować je jako dodatek do głównego dania. Jej pomysł zakłada dostęp do smacznego, ale jednocześnie dobrze zbilansowanego i zrobionego z najlepszych składników jedzenia w przystępnej cenie. Ważnym aspektem jest to, że zostaje ono przygotowane na oczach klienta i na jego zamówienie. Anna Krajewska została laureatką XI edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku.