Istnieje możliwość wynajmu sprzętu drukującego wraz z asystą serwisu na miejscu w trakcie trwania całej umowy. Ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży urządzeń drukujących. Fachowo doradzimy i wybierzemy urządzenia dostosowane do Twoich potrzeb. Realizujemy projekty zarówno komercyjne jak i dla sektora publicznego w całej Polsce. Pomagamy klientom w uzyskaniu leasingu a jeśli trzeba także finansujemy i oferujemy nasze rozwiązania w formie usługi. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw. Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, witryn internetowych udostępnianych przez Markor.

Aby kompleksowo zaopatrzyć biuro, udostępniamy naszym klientom platformę do zamówień artykułów biurowych. W ofercie jest ponad produktów, które uzupełnią biuro we wszystkie niezbędne akcesoria. A jeśli takie usługi się oferuje, to znaczy, że jest na nie zapotrzebowanie. Idealnym wyjściem z tej sytuacji jest dzierżawa drukarek oraz wynajem kserokopiarek. W ramach tego rodzaju współpracy użytkujesz maszynę jak własną. Nie wiąże się to z koniecznością poniesienia jednorazowych kosztów zakupu.

Wynajem – dzierżawa kopiarek, drukarek może być także rozwiązaniem długoterminowym i wciąż będzie dla Twojej organizacji opłacalne. Dla małych i średnich przedsiębiorstw to jedyna forma posiadania najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku. Canon to najnowsze rozwiązania, które zaspokoją najbardziej wymagających użytkowników. Wspieramy biznes dostarczając praktyczne rozwiązania, ułatwiające wykonywanie wielu czynności służbowych. Głównym filarem naszej działalności jest dzierżawa sprzętu biurowego oraz rzetelne wsparcie IT i serwis urządzeń biurowych. Proponujemy na wynajem między innymi drukarki laserowe dla firm oraz skanery biznesowe, a także zapewniamy szeroką gamę sprzętu multimedialnego i akcesoriów ułatwiających pracę.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta jest gwarantem uzyskania najlepszych i najbardziej optymalnych pod względem kosztowym propozycji z zakresu zarządzania drukiem. dzierżawy drukarek docenią wiele korzystnych rozwiązań, które wynikają z tak prostego procesu nabycia tego niezawodnego i bardzo funkcjonalnego sprzętu. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, aby każdy miał szansę odnaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało jego potrzebom. Drukarki Canon to najpopularniejsze urządzenia laserowe na polskim rynku. Większość firm miała lub posiad jakieś urządzenia amerykańskiego producenta. Maszyny te cieszą się dużym zainteresowaniem jako poleasingowe drukarki w niskiej cenie dzierżawy.|Przedstawimy Ci szczegółową ofertę i wskażemy, która drukarka laserowa, atramentowa bądź urządzenie wielofunkcyjne będą odpowiednie. Poznasz wszystkie koszty, jakie będzie pociągać za sobą wynajem sprzętu biurowego – ich wysokość nie zmieni się w trakcie trwania umowy. Canon to również dogodne formy finansowania zakupu sprzętu drukującego. Sprzedawane drukarki Canon objęte pełną gwarancją producenta, a nasz serwis profesjonalnie zaopiekuje się Waszymi urządzeniami podczas ich użytkowania. Firma Markor z siedzibą w Gdańsku, jest autoryzowanym partnerem sprzętu marek Canon i Xerix. Oferujemy sprzedaż, dzierżawę, kompleksowy serwis, materiały eksploatacyjne czy leasing urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek i drukarek wielu wyłącznie renomowanych producentów.