Niewielkie wymiary drukarki Phaser 3260 i bezprzewodowa łączność zapewnią Ci ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni. W panelu ukryte są ustawienia, które pozwolą wykonać wydruk o lepszej jakości niż komputerowy oryginał. Co ważne, kwota przeznaczana każdego miesiąca na leasing obniży Twoje podatki – stanowi bowiem koszt uzyskania przychodu tak jak opłata za wynajem.|do biura po wysoko wydajne urządzenia produkcyjne będące wyposażeniem nowoczesnej drukarni cyfrowej, offsetowej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i tak dobieramy dzierżawione drukarki lub wynajmowane kopiarki aby w pełni spełniały Państwa oczekiwanie. Firma funkcjonuje od wielu lat satysfakcjonujące grono klientów. Jeśli szukasz miejsca, w którym zlecisz okna plastikowe klasy premium zapewniające najwyższy standard energooszczędności, spokoju, ciszy i estetyki, to wybrałeś perfekcyjnie! Co więcej w ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, parapety.

Państwa dane nie będą przekazywane innym firmom lub osobom trzecim. Od samego początku postawiliśmy na solidność naszych usług i najwyższą jakość oferowanych urządzeń, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji. Naszymi atutami są również atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Oferowana przez nas usługa stanowi odpowiedź na potrzeby podmiotów, dla których zakup sprzętu biurowego, z różnych powodów nie jest dobrym rozwiązaniem. Każdy nowy Klient do wybranej przez siebie drukarki czy urządzenia wielofunkcyjnego Canon otrzymuje od nas darmowy pakiet startowy korzystając z oferty powitalnej. Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, dostarczymy, skonfigurujemy bez dodatkowych kosztów. Dlaczego ludzie decydują się na to, ażeby wynajmować czy dzierżawić urządzenia? Tymczasem nasza firma z Poznania wyśle we wskazane miejsce fachowca, który spróbuje naprawić sprzęt na miejscu. Oczywiście, jeśli usterka jest poważna, specjalista zabierze drukarkę do naszej siedziby, gdzie zostanie rzetelnie zreperowana. Oferujemy zarówno krótkoterminową, jak i długoterminową dzierżawę sprzętu biurowego. Proponujemy konkurencyjne ceny, dostosowane do możliwości Państwa firmy. Wynajmujemy urządzenia o dużej mocy przerobowej, wytrzymałe, a przy tym w pełni funkcjonalne.

Twoja firma może w ten sposób oszczędzić sporo pieniędzy. Wynajem lub dzierżawa drukarek i kopiarek w Gdańsku i w Trójmieście to przede wszystkim źródło oszczędności, ale też wygoda codziennego użytkowania i brak stresów związanych z awariami technicznymi sprzętu. Dzierżawa kopiarek to rozwiązanie, które charakteryzuje się nie tylko ekonomicznym charakterem, ale także oferuje Ci produkty doskonałej jakości. Urządzenia wielofunkcyjne przetestowanie w ramach naszej usługi, jaką jest dzierżawa kserokopiarek pozwoli Ci poznać możliwości konkretnego, nowoczesnego sprzętu. Usługi w zakresie serwisowania urządzeń elektronicznych tj. laptopy, komputery i drukarki świadczy PHU AGMA w Mysłowicach.|Jeżeli nie spełnia Twoich wymagań, możesz zdecydować się na model, posiadający inną specyfikację. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości sprzęt z nowoczesnymi funkcjami, które zapewniają komfort pracy. Rozbudowane funkcje skanowania, przesyłania i zarządzania dokumentami pozwolą ułatwić dostęp do ważnych informacji obniżając koszty związane z ich dystrybucją i archiwizacją.