Firma DTTL (zwana również „Deloitte Global”) nie świadczy usług dla klientów. Dokładny opis DTTL oraz firm członkowskich można znaleźć na stronie https://webmint.pl O świadomości finansowej, kredycie i analizie danych20 stycznia 2022 r. Wywiad z Panem Arkadiuszem Hoffmannem – absolwentem kierunku Przedsiębiorczość i Finanse, prowadzącym własną firmę Bellington Sp. Pasażerowie siedzieli w osobnych rzędach podczas lotu. Kobieta zgłosiła ten incydent personelowi pokładowemu, który następnie wezwał policję przed lądowaniem samolotu. Klienci zupełnie inaczej traktują markę, którą znają i do której się przyzwyczaili niż nieznaną firmę. Nowa marka musi dopiero zbudować swój wizerunek i to od podstaw, a to dopiero połowa sukcesu.

Samotna walka na rynku często wydaje się skokiem na zbyt głęboką wodę. Brak doświadczenia, albo zdobywanie go zbyt wysokim kosztem, może sprawić, że dobrze zapowiadający się z początku biznes trzeba niestety zamknąć. Oferta stworzona z myślą o Klientach, którzy cenią sobie obsługę i stały dostęp online do zarządzania swoim biznesem. Jej adresatami są obecni i nowi Odbiorcy w grupie taryfowej BW5. Skalowanie biznesu stało się modnym pojęciem wśród przedsiębiorców, a zwłaszcza właścicieli innowacyjnych startupów. Pozwala firmom rozwijać się i osiągać coraz wyższe przychody. Leasing bez limitu kilometrów to najczęściej stosowane rozwiązanie przez firmy leasingowe.

Firma jest elastyczna – odbiera i przechowuje dokumenty czy drobne przedmioty, ale można też u niej zmagazynować całe wyposażenie domu. Zamówienie można złożyć {online|on-line}, wkrótce pod wskazany adres przywożone są specjalne pojemniki, w które można zapakować rzeczy do przechowania. Kontenery są zabezpieczane i zawożone do magazynu firmy, którego lokalizacja jest tajna. Klient w każdej chwili może poprosić o przywiezienie rzeczy z powrotem. Ułatwia mu to specjalny wirtualny schowek, który działa na jego koncie na stronie internetowej. W przyszłym roku planuje ruszyć na podbój innych miast.

Pod pretekstem walki z oszustwami podatkowymi rząd wprowadził podatek, który uderzy w wiele przedsiębiorstw. Pogorszy sytuację, które walczą o rentowność i zmagają się ze skutkami podwyżek gazu i energii. Jeśli na koniec roku wykażą stratę, nowy podatek je dobije. Daninę zapłaci także każda spółka, która nie wykaże się odpowiednim dochodem. Uchwalone w pośpiechu przepisy są tak wadliwe, że wyłączono z nich państwowe spółki.