To niezwykle komfortowe taksówki z charakterystyczną zieloną koniczynką, które zamówić możesz w każdej chwili – wystarczy telefon bądź kilka kliknięć na specjalnej aplikacji mobilnej! Program jest darmowy i umożliwia zamówienie środka transportu w kilka sekund, bez konieczności dzwonienia do centrali. My Taxi ma najatrakcyjniejszą ofertę w Łebie – jedynie 2,40 zł/km w każdej strefie – i to przez całą dobę. Do tego oferuje niezwykle wygodne formy płatności – za przejazd taksówką można się rozliczyć zarówno przy pomocy gotówki, jak i karty płatniczej. Kierowcy łeba taxi honorują także specjalne karty stałego klienta oraz bilety przejazdowe. Nie brakuje również możliwości podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe – jest to opcja zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Wysoki mnożnik oznacza w 90%, że 90% kierowców stoi i się na niego patrzy, podobnie jak znaczna część klientów, którzy wpatrują się w ekran czekając aż spadnie. Mnożnik jest wyłączny i wtedy wszystkie auta „znikają” momentalnie. Czyli mamy to samo co podczas „problemów z dodzwonieniem” tylko odłożone w czasie. W normalnej taksówce nie ma niespodzianek poza tymi taksówkarzami którzy próbują oszukać klienta.

Średnia cena za kilometr jazdy wynosi trochę ponad 2 złote. Pamiętajmy, że istnieje jeszcze tak zwana oplata początkowa, która wynosi od 5 do 7 złotych. Najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie zawodu jako taksówkarz. Minusem jest wysoka prowizja za otrzymane zlecenie – nawet 30 proc.

Szybki transport lotniczy dla wielu pasażerów do niedawna był tylko marzeniem. Dzisiaj to marzenie się spełnia z LuxJet. Jesteśmy profesjonalnym brokerem na rynku usług lotniczych. Od lat z sukcesami pośredniczymy między pasażerami, a właścicielami samolotów o różnym standardzie i osiągach. Posiadamy stałe umowy z liniami lotniczymi oraz kontrakty z prywatnymi właścicielami, dzięki którym Naszym Klientom możemy oferować szybki, a zarazem tani transport lotniczy.