Na terenie rezerwatu znajduje się imponująca latarnia Stilo oraz ruchome wydmy. Rezerwat ciągnie się nie tylko wzdłuż wybrzeża Bałtyku, ale także obok jeziora Sarbsko. Dla tych, którzy bardziej cenią aktywny wypoczynek i bliskość natury, to cudowne i przede wszystkim spokojne miejsce na piesze wędrówki. Wycieczki meleks Łeba to coś więcej niż taxi czy transport. Nie chodzi tutaj tylko o kwestie finansowe, ale przede wszystkim turystyczne i walory, aspekty kontaktu bezpośredniego z przyrodą, krajobrazem. Meleksem można dużo więcej zwiedzić, dotrzeć do każdego miejsca oraz podziwiać piękny krajobraz.

Miejscowość położona jest na terenie Parku Krajobrazowego, a na zachód od miejscowości, wzdłuż Piaśnicy, znajduje się rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki. Dodatkowo Dębki oddalone są od dużych miast – co razem z okoliczną przyrodą zapewnia ciszę i spokój. Już w okresie międzywojennym Dębki były letniskiem. W domku telewizor LCD32″ oraz ntv, a także leżaki i parawany na plaże. Domek posiada również taras okay. 20m2 wraz ze stołem i krzesłami oraz grillem.

Mimo to uważamy, że Wydmę Łącką każdy powinien zobaczyć, wybierając czas, w którym można uniknąć tłumów. Jest to piękne miejsce o niespotykanie drobnym piasku. Plaża jest szeroka na 30 m, piasek jak na rajskiej wyspie, a wiele osób twierdzi, że to najpiękniejsza plaża w Polsce. Przed sezonem w maju spotkała nas średnia pogoda, wiało i padało ale mimo wszystko spacer z przyczepką po środku pustej plaży, magia!

W tym dniu okazało się, że idąc lasem w kierunku granicy, a później wracając plażą, nie spotkaliśmy nikogo. Morze Bałtyckie przywitało nas pochmurną pogodą, ale na szczęście nie padało. Naszą wycieczkę, trochę z konieczności – rano padał ulewny deszcz i cały czas krążyły deszczowe chmury, zaczęliśmy od zabawy w Labiryncie 3d. Na powierzchni 5000 m2 utworzono naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia.

Z myślą o Państwa wypoczynku, oraz o niezapomnianych wakacjach w naszej miejscowości oddajemy do dyspozycji 10 wybudowanych w 2020 roku domków letniskowych. Domki są bardzo bogato wyposażone, znajdują się w nich 2 pokoje, kuchnia, duży Smart TV, oraz drugi telewizor HD w drugim pokoju! Do dyspozycji naszych gości jest także WiFi, czajnik, płyta indukcyjna i lodówka. Na stanie aneksu kuchennego znajdziecie Państwo pełen zestaw garnków, naczyń oraz sztućców, a także kuchenkę mikrofalową.

Wyjazd nad morze poza sezonem nie musi oznaczać nudy. W samym Jarosławcu 90% sklepów, straganów i restauracji była już nieczynna, ale nie ograniczało nas to w żaden sposób. Codziennie mieliśmy bardzo napięty grafik w Panoramie Morskiej i nudy nie było. Kiedy Ninka przed wyjazdem do domu powiedziała, że będzie tęsknić i było fajowo, zrozumiałem, że nie możemy już patrzeć na wyjazdy tylko przez pryzmat nas – dorosłych. To szczere szczęście w oczach Ninki było bezcenne. Jadąc z dziećmi musimy myśleć głównie o nich.

Wiele obiektów w Dębkach proponuje dostęp do planszówek dla swoich Gości. Dużo osób ze swoimi czworonogami chodzi na plażę za Piaśnicą, w stronę Białogóry. Dębki raczej są przyjazne naszym milusińskim. Dębki to miejscowość leżąca na zachodnim skraju Nadmorskiego Parku Kajobrazowego, otoczona lasami sosnowymi. Tak, właściciel tego obiektu zadeklarował, że można pobyt można rozliczać bonem.