Zapewniany całodobowo dozorowany parking. Gorąco zapraszamy do ostoi ciszy i spokoju, do położonej wśród drzew miejscowości Dębki. Obiekt jest położony w odległości 100 m do morza, dotarcie do centrum Kuźnicy zajmie Państwu 5-15 minut spacerkiem. Ścieżka rowerowa przebiegająca wzdłuż półwyspu helskiego stanowiącą jedną z licznych atrakcji turystycznych znajduje się w odległości 10 m od Willi Beata. Oferujemy pokoje 2, three i 4-osobowe z radiem i telewizorem. Stylowa elewacja budynku wraz z przepięknym ogrodem stwarza niepowtarzalną atmosferę spokoju.

Dziwnów położony jest na Mierzei Dziwnowskiej, między Morzem Bałtyckim, a rzeką Dziwną. Mierzeja Dziwnowska oddziela od wód Bałtyku północną część Zalewu Kamieńskiego tzw. Północny brzeg mierzei to piękna i szeroka plaża. Ten wąski pas lądu jest stale umacniany przed przerwaniem wskutek silnych sztormów, zwłaszcza wiosennych i jesiennych. Dziwnów posiada bardzo dobre warunki plażowania, możliwość zażywania kąpieli morskich, klimat korzystnie wpływający na ludzki organizm oraz uzdrowiskowy charakter melex Łeba. Otoczony różnymi akwenami – morzem, zalewem i rzeką stanowi atrakcyjne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

Graniczący obok pas urokliwego lasu pozwala na wycieczki piesze i rowerowe. 7) Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym, wynika z realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa. Cieszy nas bardzo, że mieszkańcy i goście Sopotu tak dobrze przyjęli pomysł ekologicznego poruszania się po naszym mieście – mówi Marcin Skwierawski, wiceprezydent Sopotu.

Blisko znajduje się port rybacki, a nad całym miastem rozciąga się zapach świeżych oraz smażonych ryb – przysmaku regionu! Blisko naszego obiektu znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary oraz szereg atrakcji turystycznych. Zachęcamy do odwiedzenia Łeba Park – Parku Dinozaurów, Wodnego Placu Zabaw dla najmłodszych oraz Wystawy motyli. Willa położona jest 500 metrów od morza w cichej pensjonatowej dzielnicy.

Proponujemy Państwu pobyt w cichej i spokojnej miejscowości Trzęsacz. To miejsce jest odpowiednie na wypoczynek w wakacje i nie tylko. Obiekt jest położony około 300m od głównego zejścia na plażę, w niedalekiej odległości od centrum. Stylu holenderskim), Odargowa (pomnik przyrody – głaz narzutowy Diabelski Kamień” – 20 m. obwodu, three,5 m. wysokości).

Naszym Gościom pragniemy zagwarantować pełny relaks i spokój. Dlatego zrobiliśmy wszystko, żeby nasze pokoje zapewniły Państwu funkcjonalność, a przede wszystkim komfort. Naszym celem jest zapewnić Państwu domową, rodzinną atmosferę, która sprawi że będziecie mieli mnóstwo niezapomnianych wspomnień i zechcecie do nas powrócić za rok. Niewątpliwym walorem Białogóry są lasy obfitujące w grzyby i jagody, a także doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a także wędkowania. Usytuowanie plaży umożliwia obserwowanie zachodzącego w morzu słońca, a wieczorne spacery „na zachód słońca” stały się już codzienną tradycją i ulubioną rodzinną rozrywką naszych gości. Jeśli ktoś potrzebuje szybciej dostać się na plażę bez spaceru, to może podjechać korzystając z dyliżansu konnego z wozem lub z rikszy.