Idziecie ocienionym lasem – po lewej jezioro Łebsko, a po prawej szumi w oddali morze. Chata w górach – wakacje w górach z dzieckiem w Łebie Na wakacje w góry W Polsce możemy wypoczywać w bardzo wielu różnych ciekawych miejscach. Jest prywatną, w pełni polską firmą oferującą około one hundred różnych modeli pojazdów wykorzystywanych przez firmy z bardzo wielu branż. Są to pojazdy użytkowe służące do transportu osób i towarów, mogące przewozić do eight osób lub do kg ładunku. Meleks Łeba jako jedne z nielicznych pojazdów tego typu posiadają homologację umożliwiającą poruszanie się po drogach publicznych Unii Europejskiej. Wydmy to nie tylko piasek, ale także rośliny i zwierzęta żyjące na nich.

Gwarantujemy Państwu dobry wypoczynek w domkach letniskowych drewnianych i dwóch apartamentach. W „Bosmanie” dla wszystkich miejsce na wspólne ogniska, grill przy każdym domku, siłownia na świeżym powietrzu, duży plac zabaw. Każdy domek posiada własny taras wraz z ogródkiem.

Warunki pobytu dzieci Dzieci do lat , bez wyżywienia, wspólne spanie – 225 zł / 7 dni. Zapewniamy zakwaterowanie w wygodnych domkach, w lokalizacji zachęcającej do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na terenie znajduje się wiele ciekawych atrakcji, dedykowanych m.in. Dbamy o to, aby z jednej strony zapewniały mnóstwo rozrywki, ale jednocześnie były bezpieczne. Domki Żeglarska Przystań zapraszają do wypoczynku nad pięknym, polskim morzem w komfortowych warunkach i spokojnej okolicy. Domki Letniskowe położone przy lesie, 1800 m od morza w cichej i spokojnej miejscowości Tupadły koło Jastrzębiej Góry.

Na terenie ogrodzonej posesji jest plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki i zjeżdżalnia). Do Państwa dyspozycji oddajemydomki wczasowe z łazienką, kuchnią i lodówką. Na terenie ośrodka jest boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla najmłodszych. Polecamy teżtanie, domowe obiady, które są dostępne w obiekcie. Już na weekendowe pobyty zapraszamy ze zwierzętami.

Byłem naocznym świadkiem tej sytuacji, było mi wstyd przed gośćmi z zagranicy. Dwa dni temu pisaliśmy o przedsezonowych sporach kierowców meleksów i straży miejskiej w historycznym śródmieściu Gdańska. Po publikacji artykułu Pierwsze mandaty dla kierowców meleksów zgłosił się do nas Matt, który opisał swoje obserwacje z pracy w obu firmach, które wożą turystów po mieście. Nasi goście mogą bezpłatnie korzystać z dowozu na plażę ośrodkowym melexem.