Pandemia uderzyła w świat, ograniczając nasze życie, ale też otwierając nowe możliwości. Część gospodarki, wielkie korporacje, instytucje zyskały na koronawirusie. Pojawia się też czarny rynek, fałszywe certyfikaty szczepionkowe. W BNI zrzeszamy tylko sprawdzonych, rzetelnych i poleconych przedsiębiorców dlatego przed dołączeniem odbywa się proces rekrutacyjny. Daje to gwarancję wysokiej jakości {firm|agency}, które współpracują w ramach Organizacji. Członkowie BNI to przedsiębiorcy z różnych branż, którzy mają podobne cele.

Biuletyn „Twój biznes” to magazyn Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Tematykę związaną z działaniami wdrażanymi i realizowanymi przez PARP oraz prezentujemy dobre praktyki wykorzystywania środków funduszy europejskich. Zyskaj kontrolę i swobodę w zakupie energii i gazu. Z ofertą indeksowaną zarządzasz czasem, budżetem i jesteś na plusie. O tym jak założyć firmę, czy na czym polega księgowość w małym przedsiębiorstwie. Dodatkowo podpowiemy jak prowadzić działania marketingowe, w tym z wykorzystaniem mediów społecznościowych oraz jak dbać o utrzymanie rentowności firmy i pozyskiwać dodatkowe źródła finansowania na jej rozwój. Dostarczymy wiedzy przydatnej przy prowadzeniu negocjacji handlowych, podpowiemy też jak radzić sobie ze stresem i sytuacjami konfliktowymi podczas prowadzenia firmy.

Nasi eksperci pokażą Ci też jak przygotować dobry biznesplan i odpowiedzą na potrzeby związane z tworzeniem Twojego własnego biznesplanu podczas szkoleń indywidualnych. Handel i to specjalność z dużymi tradycjami, jedna z najstarszych prowadzonych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Program specjalności obejmuje szeroką problematykę z zakresu funkcjonowania współczesnego handlu i marketingowego zarządzania przedsiębiorstwem oraz handlu elektronicznego. Ubezpieczenia i zarządzanie ryzykiem to specjalność dająca wiedzę o ubezpieczeniach jako finansowym instrumencie zarządzania ryzykiem we współczesnym świecie. Studia zapoznają studentów z rynkiem ubezpieczeniowym, jego instytucjami i produktami, tak w aspekcie ekonomicznym, jak i prawnym. Specjalność ma bogatą, sięgającą 70 lat tradycję na Uniwersytecie. Rachunkowość i skarbowość jest specjalnością dającym szerokie możliwości poznania obsługi podatkowej i księgowej przedsiębiorstw, jak również opodatkowania osób fizycznych i prawnych.