Osoby, które już wcześniej uczyły się języka angielskiego, po nadesłaniu wyników testu diagnostycznego odbywają krótką rozmowę uzupełniającą w języku angielskim z trenerem językowym Inspiro Language Academy. Rozmowa może odbyć się w siedzibie Inspiro Language Academy lub przez telefon/skype po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zapraszamy także wszystkich, który chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe i pragną umieścić jeden z certyfikatów potwierdzających znajomość Business English w swoim CV.

Z własnego doświadczenia wiemy, że wzajemna motywacja i umiejętność doceniania czyiś (a także własnych) postępów korzystnie wpływają na efektywność nauki. Kurs angielskiego to jeden ze sposobów, aby się nauczyć języka. Oczywiście kurs kursowi nierówny, dlatego w tym artykule omówiliśmy zalety takich szkoleń na podstawie własnych obserwacji, doświadczeń, a przede wszystkim w oparciu o opinie naszych kursantów. Oferujemy kompleksowo przeprowadzane kursy językowe dla osób w każdym wieku. Nasze usługi lektorskie kierujemy do słuchaczy indywidualnych oraz do pracowników i menadżerów firm, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje komunikacyjne w zakresie języka biznesu po angielsku – https://effectiveteaching.pl/kursy-jezykowe/kurs-jezyka-angielskiego/

Kursy na różnych poziomach języka angielskiego prawniczego , biznesowego , medycznego , technicznego , angielski w pracy. Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i chcesz zaproponować swoim pracownikom coś wykraczającego poza ich standardowe zadania? Zaproponuj im udział w szkoleniu językowym dla firm! Szkolenia z angielskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego mogą być pomocne w rozwijaniu kompetencji całego zespołu i będą świetną inwestycją, która być może przyniesie korzyści biznesowe np.

Nauka języka wymaga systematyczności, którą możesz zapewnić dzięki rozwiązaniom elearningowym, co bezpośrednio przełoży się na wzrost przychodu w firmie. Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić wrażenia podczas poruszania się po witrynie. Spośród nich pliki cookie, które są sklasyfikowane jako niezbędne, są przechowywane w przeglądarce, ponieważ są niezbędne do działania podstawowych funkcji witryny.

W tym miejscu znajdują się również wszelkie informacje dotyczące płatności. Ceny kursów dla agency mogą różnić się w zależności od rodzaju przygotowanej oferty. Niezależnie od tego na jakim poziomie są Państwa umiejętności, zorganizujemy odpowiednio dostosowane kursy językowe dla firm tak, by dopasować się do Państwa potrzeb. Z zakresu sprzedaży, prawa, księgowości czy obsługi klienta.

Kursy angielskiego dla firm we Wrocławiu oraz Poznaniu odbywają się w takich godzinach jakie Państwu odpowiadają. Zdarza się, że prowadzimy zajęcia bardzo wcześnie rano lub późno wieczorem. Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe w grupach maksymalnie 6 osobowych.