Język jest nieodłącznie związany z kulturą danego kraju oraz ze społecznością, która się nim posługuje. A do tego ciągle się rozwija, ponieważ jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Dlatego niektóre niuanse językowe z początku mogą być niejasne.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać spersonalizowaną ofertę szkolenia dla Twojej firmy. Na naszej stronie używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie wrażenia dzięki zapamiętywaniu Twoich preferencji oraz informacji z kolejnych wizyt. Wybierając „Zaakceptuj wszystko”, wyrażasz zgodę na użycie wszystkich plików cookie. Możesz odwiedzić Preferencje, by zmienić zakres udzielonej zgody.

Bogata oferta kursy językowe dla firm, zarówno pod względem merytorycznym jak i cenowym, jest dla nas optymalnym rozwiązaniem. Wysoki poziom, świetni lektorzy, nativi (Angelo is the best!), klimat, system oceniania, wymagania i metody nauczania bardzo mi się podobają. Polecam, jeżeli chcecie się na prawdę uczyć, a nie obijać.

Nauka języka przez Internet przynosi dobre efekty edukacyjne, a także pozwala zaoszczędzić czas na dojazdach. Lekcje odbywają się w podobnym schemacie jak w formie tradycyjnej, jednak kursanci mogą uczestniczyć w nich niezależnie od miejsca przebywania. Organizujemy intensywne kursy wyjazdowe, w trakcie których nauka języka obcego połączona jest z relaksem i wypoczynkiem i pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Przeznaczone dla każdej osoby, która chce podnieść swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym ogólnym. Kursy prowadzone na różnych poziomach zaawansowania. Nasza firma wyspecjalizowała się w kursach językowych dla biznesu.

Firma, która ma aspiracje do budowania międzynarodowych kontaktów, musi mieć więc wykwalifikowaną kadrę, która posługuje się angielskim na wysokim poziomie. Trudno bowiem wyobrazić sobie udział w targach czy konferencji za granicą, w przypadku gdy pracownicy nie znają angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Osoba, która biegle posługuje się językiem angielskim, ma ogromne spektrum możliwości, a wszelkie drzwi do zawierania znajomości biznesowych, stoją przed nią otworem. Okresowo przygotowujemy raporty podsumowujące postępy uczestników szkolenia.

Otrzymujecie Państwo dostęp do tych raportów, aby móc także śledzić frekwencję pracowników i zaangażowania każdego z nich. Nie ulega wątpliwości, że język angielski jest obecnie globalnym językiem biznesu. Znajomość języka angielskiego otwiera przed firmami nowe rynki sprzedaży i jest przepustką do współpracy z zagranicznymi partnerami na całym świecie.