Ma dobry kontakt z dziećmi, lubi uczyć, dlatego od kilku lat zarabia na korepetycjach. Mama siódmoklasisty rozwiewa wątpliwość, że dzieci ze szkół prywatnych nie potrzebują korepetycji. Ze swojego profilu przejdziesz do wirtualnej klasy korepetycje Gdańsk

Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny, rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe. Rozwiedziona 40-letnia Malwina dowiaduje się, że jej syn Norbert ma kłopoty z matematyką i jest zmuszona posłać go na korepetycje do 42-letniego Bartosza mieszkającego w sąsiednim bloku. Kiedy kobieta widzi Bartosza, orientuje się, że to ojciec Kamila, z którym Norbert pobił się rok temu na boisku. Malwina i Bartosz przepraszają się za incydent, a wdowiec zgadza się uczyć Norberta. Kobieta cieszy się, bo nie umyka jej uwadze, że Bartosz to bardzo przystojny mężczyzna. Tymczasem skruszony były mąż Malwiny Sebastian, chce wrócić na łono rodziny po latach przerwy.

Po latach okazało się, że klasy mieszanych roczników traktowane są tak, jakby były jednolite. Pozyskiwanie nowych uczniów to proces ciągły, dlatego należy cały czas dbać o swój wizerunek. Ogłoszenia warto wyróżniać, aby łatwiej i szybciej dotrzeć do zainteresowanych uczniów.

Jestem absolwentem matematyki na Politechnice Gdańskiej Współpracowałem z ponad one hundred fifty. Uczniami, zarówno ze szkół podstawowych, jak i studentami wyższych uczelni. Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć on-line.

W gronie pedagogicznym okay 70 osób mamy three (trzy!) osoby kolo trzydziestki, reszta jest 40+. Na oko jakieś 20-25% procent kadry jest lub zaraz bedsie w wieku emerytalnym. Do emerytury mam 5 lat, może w końcu chociaż raz wykorzystam tzw. Za to widzę, jak szykuje się na parę lat- jeżeli nic się nie zmieni- prawdziwa zapaść w zawodzie. Bo sporo nauczycieli to 40+, 50+, widzę, że odchodzi część 30+, a nieliczni są ci młodzi, po studiach. Na delegację i 3X wyższy dodatek za wychowawstwo też potrzebne pieniądze.

Koszt Edukacji

Postanowiłem mu pokazać pewną graficzną sztuczkę z mnożeniem przez 9, wszyscy ją pewnie znają. Zacząłem pisać w słupku zero do 9 a w drugim od 9 do zero. Chłopiec się bardzo zaniepokoił tym sposobem. Waśniłem mu jak to działa, że liczba 9 jest bardzo ciekawa i że różne sztuczki z nią można robić.

To jest ogromny psychiczny bagaż, z którym zostaje się po pracy, a wsparcia psychologów dla nauczycieli oczywiście nie ma. Obudziłam się dziś o świcie i czytam sobie o odejściach że szkoły, o trudnych warunkach pracy itd. Przejrzałam też discussion board dla nauczycieli , stare wpisy, ale coś tam pokazują.