Łeba, oddalona od Sarbinowa o 33 km to zdecydowanie największy kurort Pomorza Zachodniego. Łatwy dojazd DK11 zabierze Państwu niecałe 30 minut. Na terenie ogrodów ze względu na konfigurację terenu, wąskie ścieżki, kamienie i skały nie możliwości poruszania się z wózkami dziecięcymi i inwalidzkimi. Zapraszamy także do korzystania z meleksy Łeba.

Cóż szokującego może wykazać kontrola takich pojazdów? Na przykład to, że jeden miał zupełnie łyse opony. Powstaje pytanie, jakie znaczenie ma stan opon przy melexie, który po pierwsze jeździ pewnie maks. 25 km/h, po drugie zaś nie jeździ zasadniczo po drodze publicznej. Być może ma to jednak kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa.

Jeden z pokoi zabiegowych wyposażony jest w kapsuło-wannę HydroTurk 2000 z funkcją sauny parowej i aromaterapii – to w niej wykonujemy część naszych zabiegów. Nasz nowy pokój dla par pozwala na jednoczesne wykonanie masaży dla dwóch osób. Organizacja czasu dla małych Gości to nie lada wyzwanie.

Summer Car, to ekologiczne pojazdy typu melex, które zapraszają na słoneczne przejażdżki po Kołobrzegu. Wycieczki objazdowe, Zapraszamy w ciekawe, czasem zapomniane zakątki Europy. Dlatego nie jeżdżę na plażę w Sztutowie tylko dalej do Krynicy Morskiej.

Jakie ceny czekają na turystów odwiedzających Ustkę? Okazuje się, że ceny są wyższe niż rok temu, ale nie są to jeszcze słynne „paragony grozy”. Turyści, którzy przyjechali nad morze pod koniec czerwca, trafili w dziesiątkę.

Jest to spora wygoda, a wynajęcie melexa wcale nie jest takie drogie jak mogłoby się wydawać. Na pewno na pierwszym miejscu jest Stare Miasto. Zwiedzanie Krakowa Stare Miasto to punkt obowiązkowy, ponieważ to tutaj jest Wawel, Katedra na Wawelu, Smocza Jama, a także Kościół Mariacki, Rynek i wiele innych atrakcji. W pobliżu krakowskiego rynku znajduje się kilka wartych uwagi restauracji, barów.

Starsze dzieci miały tam niesamowitą zabawę. Bo w końcu gdzie można spotkać tak wielką piaskownicę? Teoretycznie jest zakaz schodzenia ze szlaku, ale wiele osób tego nie przestrzegało. Mamy 2 możliwości powrotu – wydmami dochodzimy do morza i wracamy plażą, brzegiem morza albo wracamy tą samą drogą. Jeśli zdecydujemy się iść plażą, całość trasy, od parkingu we wsi Rąbka wyniesie thirteen km. Zdecydowanie jest to jednak wyjście dla rodziców ze starszymi dziećmi, bez wózka.

Ok. 1,5 km na południowy wschód od Dębek wyznaczono rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki. Ok. 5 km na zachód od Dębek znajduje się wzniesienie Białogóra. Dodatkowo, aby zaoszczędzic Państwa czas oferujemy dojazd na plażę MELEXEM.