W trakcie trwania dzierżawy nie płacisz za serwis, materiały eksploatacyjne części zamienne (własny tylko papier). Płacisz tylko za wykonane czynsz miesięczny plus ewentualne kopie ponad limit. Kopiarki są w stanie idealnym, z bardzo małymi licznikami.

Posiadamy nowoczesne i profesjonalne urządzenia, dzięki którym zrealizujemy każdy nakład. Nasza drukarnia oferuje szeroką gamę usług poligraficznych. Drukujemy dla państwa wizytówki, ulotki, foldery, kalendarze, plakaty i banery. Dużo tu zależy od wdrożenia (instalacji sprzętu, szkolenia). Pozostanie jedna rzecz, opieka serwisowa i eksploatacyjna po wdrożeniu. Nam służyPrintFleet Vision – to aplikacja webowa (działa na naszych serwerach), której malutki kawałek jest instalowany na komputerze Klienta. W ten sposób dbamy, by stan techniczny twojego sprzętu był na wysokim poziomie.

Proponujemy Państwu niezwykle efektywne urządzenia biurowe znanych marek , które pozwolą na zwiększenie oszczędności, a przy tym osiągnięcie satysfakcjonującej wydajności. Zapewnimy także serwis kserokopiarek – wykonamy naprawy eksploatacyjne oraz czasowe przeglądy oferowanych drukarek i kserokopiarek. Ofertę dzierżawy kserokopiarek kierujemy do wszystkich {firm|agency} ze Szczecina i okolic. Atrakcyjny cenowo wynajem drukarek to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na optymalizację kosztów w firmie. Dzierżawa drukarek oraz innych urządzeń biurowych to odpowiedź na wysokie koszty zakupu nowoczesnego sprzętu.|papier ksero, skoroszyty, bloczki, kleje, nożyczki, koszulki i obwoluty, bindownice, tablice prezentacyjne, laminatory, artykuły piśmiennicze, . Markor to Szeroka gama produktów i specjalnie opracowane receptury to znak rozpoznawczy lidera rynku w kategorii chusteczek gospodarczych – marki Presto! Ściereczki nawilżane Presto to produkt 2w1 – innowacyjne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym, które sprawia, że sprzątanie jest szybsze, prostsze i przyjemniejsze. PENTEL PENTEL to uznany na całym świecie producent artykułów piśmiennych i rysunkowych o bogaej tradycji sięgającej lat {40|forty} dwudziestego wieku. Flagowymi produktami marki są innowacyjne pastele kredki i długopisy. Produkty tej marki cechuje bardzo wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.|Będą też sprawować stałą kontrolę nad stanem materiałów eksploatacyjnych oraz ogólną sprawnością drukarki. Na wynajem drukarek decyduje się coraz większa ilość przedsiębiorców. Dzieje się tak, ponieważ obecnie jest to najkorzystniejsze, dostępne na rynku rozwiązanie, które nie wymaga zakupu całej floty drukującej, co bywa zbyt kosztowne, szczególnie dla początkujących firm Optymalizacja kosztów w przedsiębiorstwie jest jednym z najważniejszych zadań, jakie stawiane są przed zarządzającymi.