W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem bądź do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt. Zachęcamy do kontaktu z naszym Doradcą Biznesowym lub wizyty w siedzibie Markor. Na przestrzeni lat byliśmy w stanie pomóc w przypadku różnego rodzaju usterek, zawsze szybko usuwając problem i umożliwiając szybki powrót do pracy. To produkty najwyższej jakości, w korzystnej cenie, tak aby każdy mógł wprowadzić do swojego codziennego życia odrobinę przyjemności. Modna pastelowa kolorystyka opakowań dodaje codzienności trochę blasku. ICO Jeden z największych europejskich producentów artykułów piśmienniczych. Od 1951 roku marka obecna na najbardziej wymagających rynkach. ICO stawia na rozwój produktów w harmonii ze środowiskiem, czego efektem jest bardzo popularna seria Canon.

W przypadku dzierżawy sprzętu masz ograniczone możliwości, musisz wybierać spośród produktów oferowanych przez firmę oferującą dane urządzenia drukujące. Urządzenia takie jak drukarka czy kserokopiarka stanowią podstawowe wyposażenie każdego biura, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennej pracy. Doskonale jednak rozumiemy, że zakup takiego sprzętu to ogromny wydatek – w szczególności dla młodych bądź niewielkich przedsiębiorstw. Właśnie dlatego w firmie Markor Gdańsk świadczymy profesjonalną i kompleksową usługę dzierżawy nowych oraz używanych drukarek i kserokopiarek. Z chwilę awarii otrzymaliśmy urządzenie zastępcze, dzięki któremu nie mieliśmy przestojów w drukowaniu, a naszą drukarkę szybko naprawiono.

Nasze elastyczne systemy urządzeń wielofunkcyjnych o różnych prędkościach drukowania pasują do biur każdej wielkości – bowiem każde biuro i każdy urząd muszą posiadać drukarkę lub kserokopiarkę. W naszej ofercie wynajmu i dzierżawy drukarek i kopiarek „Drukarki za free” można znaleźć wielofunkcyjne kserokopiarki i drukarki z możliwością druku kolorowego, jak i elastyczne monochromatyczne drukarki. Zamiast przyjmować jedynie zlecenia naprawy, postawiliśmy na gruntowną analizę problemów naszych klientów i ich skuteczne rozwiązywanie.

Dzierżawa drukarki to doskonały sposób na oszczędność w Twojej firmie. Wynajem kserokopiarek pozwala Ci płacić tylko za wydrukowane strony. Oferujemy również wynajem drukarek, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Nie ma sensu kupować urządzeń drukujących – zdecydowanie taniej jest zdecydować się na usługę, jaką jest dzierżawa kserokopiarek czy wynajem drukarki. Nie martwisz się o serwis, o wybór odpowiedniego sprzętu – dzwonisz, zamawiasz i potem już tylko drukujesz – wygoda, oszczędność, spokój.}

{Efektywne zarządzanie procesami druku, właściwe wykorzystanie i ujednolicenie sprzętu pozwoli w szybkim czasie zaoszczędzić dodatkowe środki . Jesteśmy pewni, że nasi fachowcy wykonają swoją pracę na najwyższym poziomie dlatego na wykonaną naprawę dajemy gwarancję. {4|four}) Profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne — doradzimy przy doborze specyfiki oraz ilości dzierżawionego sprzętu w odniesieniu do danego środowiska pracy. Pomożemy Państwu w sprawach serwisowych związanych z kserokopiarkami, drukarkami, komputerami, serwisem {laptop|laptop computer}ów niszczarkami, projektorami multimedialnymi oraz innymi urządzeniami biurowymi. Dostęp do nowoczesnych urządzeń, które można wyposażyć w opcjonalne moduły drukujące, segregujące kopie, finiszery, skanera lub faksu. W naszej ofercie posiadamy możliwość wypożyczenia drukarki krótko- i długookresowego (dzierżawa drukarki).|Atutem tej drukarki jest również bezprzewodowa łączność Wi-Fi. Można na niej regulować kontrast i jasność wydruku, co przydaje się, gdy chcemy wydrukować niewyraźne skany. Idealna drukarka monochromatyczna, gdy potrzebujesz szybko, sprawnie i wydajnie wydrukować dokumenty jedno- lub dwustronnie na papierze formatu A4, A5, LEGAL .