Zaję­cia z zarządza­nia i ekonomiki przed­siębiorstw ukierunk­owane na prowadze­nie star­tupów, co daje ogromne szanse na sukces włas­nej firmy. Certyfikowane szkolenia on-line z różnych dziedzin. Bezpośrednie konsultacje z ekspertami – w każdym pakiecie dostępna jest pełna oferta naszych usług specjalistycznych, doradztwo telefoniczne i konsultacje e-mailowe. Numeru czasopisma, do końca lutego prenumeratę roczną można kupić w promocyjnej cenie 20 zł! Przez rok, co miesiąc w swojej skrzynce pocztowej znajdziesz nowy numer „WBF”.

Pytanie tygodnia Czas na catering – Cateringi dietetyczne na rynku rosną jak grzyby po deszczu. Na żądanie Klienta, Towarzystwo potwierdza fakt złożenia Reklamacji na piśmie lub w inny sposób uzgodniony z Klientem. Klientowi przysługuje prawo do wniesienia Reklamacji. Reklamacja złożona niezwłocznie po powzięciu przez Klienta zastrzeżeń ułatwi i przyspieszy rzetelne jej rozpatrzenie. Reklamacja może zostać złożona w każdej jednostce Towarzystwa, w której zakresie obowiązków jest obsługa Klienta. W momencie zgłoszenia problemu realizujemy odbiór w ciągu 24 godzin. STOMATOLOGIA Sprzęt komputerowy wspierający leczenie stomatologiczne i diagnostykę obrazową .

Do zarządzania gabinetem – GRATIS do każdego zakupionego komputera lub laptopa. To szybki, łatwy i wygodny dostęp do rachunków i zarządzania usługami UPC. Pod lupę bierzemy sklepy Żabka, które oferują całą gamę takich usług. Wypłata gotówki, doładowanie karty miejskiej czy sprzedaż kawy na wynos – podpowiadamy jakie dodatkowe usługi mogą przyciągnąć nowych klientów do naszego sklepu. Marka jest już ponad 20 lat na rynku i rozpoznaje ją aż 97% konsumentów.

Możesz zmienić ustawienia akceptacji plików cookie w swojej przeglądarce. Korzystając z tej strony akceptujesz postanowienia Polityki Prywatności. Omówimy aspekty związane z założeniem własnej działalności, a także tym co jest najistotniejsze, aby sprawnie i przede wszystkim dochodowo funkcjonowała. Większość tematów to złote porady na to, jak rozwijać swoją karierę i budować wizerunek specjalisty marketingu w branży treningowo-rehabilitacyjnej. Świadczy usługi na terenie Katowic, Mikołowa, Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Bytomia, Piekar Śląskich, Radzionkowa, Zabrza, Gliwic, Pyskowic, Mysłowic, Sosnowca, Czeladzi, Siemianowic Śląskich, Dąbrowy Górniczej i Będzina.