Gąski to piękna nadmorska miejscowość, której główną atrakcją jest latarnia morska. W pobliżu Domków Letniskowych „Muszelka” znajdują się sklepy, restauracje. Dla dzieci łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, wanienka, meleksy łeba.

Poza Martwym Lasem, który stał się miejscem pikników i odpoczynku. Piękny las w drodze na wydmę CzołpińskąSłowiński Park Narodowy to jeden z 23 parków narodowych w Polsce. Pod względem powierzchni zajmuje czwarte miejsce. Ale jego chlubą nie jest przecież wielkość, ale niezwykła, dzika przyroda. Ruchome wydmy, pustynne krajobrazy, przybrzeżne jeziora, wielkie torfowiska i porastające je dorodne paprocie. Pomiędzy nimi rozsianych jest kilka wsi i małych niezbyt turystycznych miejscowości.

Wszystko co możemy pod tym względem zrobić, to zagwarantować ci wygodny, tani i bezpieczny transport gdziekolwiek zechcesz. Podróżując z nami, możesz być pewien szczęśliwego dotarcia do celu w najlepszych możliwie warunkach. Nasze samochody oraz ich kierowcy to gwarancja sprawnego podróżowania i największa dostępność w Łebie. No jeżeli chodnik należy do drogi publicznej to …. Pewnie z bonusem podwójnie mandatowym nawet, o ile nie ma wytłumaczenia jeżdżenia pochodniku czymś takim w postaci robót porządkowych lub coś w tym stylu… Duże okrągłe światła nawiązują do pierwszych modeli Melexa, które powstawały w Mielcu od 1971 roku.

Jeżeli cenicie sobie Państwo spokój i bliską odległość morza oraz jeziora to oferujemy państwu domki letniskowe przygotowane dla maksymalnie 6 osób. W pełni wyposażone, salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwie sypialnie na piętrze, oraz zadaszony taras. Teren jest ogrodzony z wydzielonym parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci a także miejscem do grillowania. Witamy na stronie Pensjonatu Wojciech-prawdopodobnie najlepszego miejsca na rodzinny wypoczynek we Władysławowie! Z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowaliśmy przestronną salę zabaw, kreatywną Klockolandię, plac zabaw, a w okresie od czerwca do końca wakacji mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Na terenie parku jest mnóstwo ptaków – czaple, żurawie, rybitwy, mewy, sowy. Swoje domy mają tu również żaby, jaszczurki, dziki, daniele, lisy, borsuki, bobry. Szczęśliwcy widzieli u nawet pojawiające się od czasu do czasu foki i morświny.

Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii. Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste.

Na terenie parku, w Czołpinie działa też udostępniona do zwiedzania latarnia morska. W Klukach odwiedzić można Muzeum Wsi Słowińskiej, a niedaleko Rąbki Wystawę Militarną Wyrzutnia Rakiet. Kiedyś w tym miejscu znajdował się niemiecki poligon rakietowy, a później polscy naukowcy testowali tu rakiety meteorologiczne.