Przeczytacie artykuły o aktualnych problemach polskich miast, wywiady z architektami, między innymi z Robertem Koniecznym, Szczepanem Wrońskim i Krzysztofem Ingardenem, felietony oraz autorskie cykle naszych autorów. Czy wiesz że……nasz sprzęt przechodzi rygorystyczne testy w trakcie wewnętrznego audytu? Dzięki temu jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych urządzeń. W doskonałych cenach oferujemy przedłużenie gwarancji o dodatkowe 12, 24 lub 36 miesięcy.

Co ważne, na rozszerzenie gwarancji możesz zdecydować się w każdym momencie jej obowiązywania. Zapisz się na specjalny newsletter i oczekuj nadejścia dedykowanych promocji tylko dla użytkowników Amso Biznes. To przede wszystkim lepsze ceny, a także wiadomości o nadchodzących dostawach, czy wydarzeniach, w których weźmiemy udział.

Ponad 400 wolontariuszy z firm tworzących program „Biznes kontra smog” w ciągu zimy przeszkoliło niemal 18 tys. Dzieci i młodzieży w zakresie dbałości o czyste… Domy ubóstwa – badanie warunków mieszkaniowych rodzin ubogich Aż 2/3 osób zgłoszonych do programu Szlachetna Paczka mieszka w domach jednorodzinnych, a 60% tych zabudowań jest zupełnie nieocieplona.